Säilitada temperatuuril: -18°C
Pärast sulatamist uuesti mitte külmutada! Enne tarvitamist kuumtöödelda!
Säilitada temperatuuril: -18°C
Pärast sulatamist uuesti mitte külmutada! Enne tarvitamist kuumtöödelda!
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
MUUD KALATOOTED
Teaduslik nimetus: Pleoticus muelleri Püügipiirkond: FAO 41, Argentiina Toode: Argentiina kreveti eliksiir Netosisu: 100 ml Hind: 99 €/l; 100 ml pudel 9,90 € Säilitamine: 5–7 °C kuivas kohas
MUUD KALATOOTED
Teaduslik nimetus: Clupea harengus membras
Püügipiirkond: FAO 27 IIId, Läänemeri / Eesti
Püügivahend: OTM
Toode: räime liblikfilee peedi ja vürtsidega
Netokaal: 300 g
Hind: 16,67 €/kg; 300 g pakend 5 €
Valmistatud: Eestis
Säilitamine: 0–4 °C
MUUD KALATOOTED
Hind: 28,21 €/kg
Teaduslik nimetus: Anguilla anguilla
Päritolu: Eesti
Pakend: 280 g purk
Säilitamine: 2–6 °C
MUUD KALATOOTED
Hind: 49,75 €/kg; 400 g konserv 19,90 €
Teaduslik nimetus: Clupea harengus
Päritolu: Rootsi
Toode: terved kalad
Pakend: 400 g plekk-konserv
Nõrutatud kaal: 300 g
Säilitamine: 4–6 °C
Toode: Vinaigre de cidre à l’ancienne
Päritolu: Prantsusmaa
Kogus: 25 ml
Hind: 120 €/l; 25 ml pudel 3 €
Ettetellimine: 1 nädal
Säilitamine: 0–4 °C
MUUD KALATOOTED
Hind: 21,05 €/kg
Teaduslik nimetus: Gadus morhua
Päritolu: Island
Pakend: 190 g plekk-konserv
KALAFILEED
Hind: 99 €/kg
Teaduslik nimetus: Anguilla anguilla
Päritolu: Saksamaa vesiviljelustoode
Toode: kuumsuitsutatud angerjafilee
Tüki suurus: ca 100 g/tk
Säilitamine: –18 °C
SUITSUKALA
Hind: 10,90 €/kg
Teaduslik nimetus: Salmo salar
Päritolu: Norra vesiviljelustoode
Toode: kuumsuitsutatud lõhe kõhuääred, vaakumis
Säilitamine: 0–5 °C
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.