Oyster bar

“OYSTER BAR”

 by KALAMAJAKAS

OysterBar on iseseisev ja kompaktne austritele mõeldud hoiustamis tank, mis pakub restoranide ja kaupluste omanikele tõeliselt ainulaadseid eeliseid enda igapäevatöös!

Meie “Oyster Bar” hoiab austrid looduslikus keskkonnas elus. Patenteeritud kolmefiltriga süsteem välistab bakteririskid. Austreid saab pikaajaliselt säilitada, ilma et tekiks toiduohutuse probleeme.
Juurdepääs värsketele austritele 7 päeva nädalas; Suuremate varude kauem ladustamise korral saavad ettevõtted pakkuda austrid igal ajal. Ilma elektrikatkestuse kuupäevadeta saate austrid pakkuda kliendile alati, kui nad seda küsivad!

Meie “Oyster bar” hoiab austrit looduslikus merekeskkonnas. See ainulaadne lahendus tagab absoluutse värskuse kogu aeg. Lõppude lõpuks serveeritakse neid otse merest, mis annab ületamatu maitse ja maitse.

Meie “Oyster Bar”  kõrvaldab põhimõtteliselt kõik sellega seotud riskid ja omab tõestatud lühikest investeeringutasuvust. Lisaks pakume kohandatud omandimudeleid, mis on kohandatud täpselt teie vajadustele. Lühidalt, muudame teie Oysteri äri lihtsaks, tõhusaks ja kasumlikuks!

AINULAADNE VÄRSKUS LOODUSLIKUST MEREKESKKONNAST

 

Oyster Bar by Kalamajakas

Aadress: Pilliroo tee 13A, Papsaare küla, 80041 ESTONIA
E-post: oysterbar@kalamajakas.ee
Telefon: +372 521 4490