Kalamajaka kiindumus värskesse kalasse algas juba 30 aastat tagasi, mil alustasime sinasõprust väärt merehõbedaga. Need algusaastad said vundamendiks Kalamajakale, kes võib end täna tituleerida rikkalikuima kala – ja mereannivalikuga suunanäitajaks Eestis.

Meie sortimendis on üle 500 erineva toote nii kohalikest kui ka kaugetest piiritagustest kalavetest. Kalamajakast leiad laialdase kalavaliku kõrval lisaks austreid, krevette, kaheksajalgu, homaare, siniseid rannakarpe, merevetikaid, langustiine, krabisõrgasid, kalmaare, kammkarpe, kalmaaritinti,  surströmmingut ja palju muudki.

Kalamajaka kohvik

Omame  7 aastat kalarestorani pidamise kogemust. Tänu endisele „ “Kalamajaka kohvik“ Pärnus ja “FAO27” Tallinnas valiti meid mitmeid aastaid järjest White Guide parimate restoranide nimekirja. See periood andis hindamatu kogemuse mõistmaks veelgi paremini, mida täpselt meie Kalasõbrad soovivad.

Kalamajakas teeb aktiivset koostööd HoReCa sektoris tegutsevate ettevõtetega juba viimased 15 aastat.  

Neli korda nädalas viib “Kalamajakas Ratastel” kala sinna, kus seda kõige enam vajatakse, avastades Eestimaa erinevaid paiku. Läbime üle 2000 km ja 40+ imeilusa linna ning asula, kaasas lai valik sortimenti igale maitsele.

2021 suvel alustasime edukalt uue projektiga “Kalamajakas RAWBAR”. Pakkusime kokku seitsmel festivalil üle Eestimaa grillitud mereande ning kalaroogasid. Kindlapeale kohume ka suvel 2022!

Upload Image...

Valmimas on  meie ca. 500 m2 –ne tootmislaiendus, mis tagab veelgi operatiivsema kala töötlemise ja võimekuse kasvu. Oluline on siinkohal mainida, et meie poolt töödeldud kala on kõik käsitööna fileeritud.

Oled oodatud külastama meid nii Pärnus kui Tallinnas või leiad meid hoopis enda kodukandis “Kalamajakas Ratastel” müügipunktides!

Täname Sind usalduse eest!