fbpx

Avastame Eestimaa põnevaid paiku – Kalamajakas Ratastel

Tänu meie pikaajalisele kogemusele, oleme olnud suunamudijad paljudele mikroettevõtjatele läbi aastate ning osanud märgata turul tühju kohti, kus meid kõige enam vajatakse. Meie eesmärk on oma klientidele pakkuda vaid kvaliteetset ja värsket kala ning mereande.  

KALAMAJAKAS RATASTEL – projekt sündis 2020 aasta varakevadel just peamiselt Kesk- ja Lõuna-Eesti suurest kala ja mereanni huvist.
Selle aasta põhisõnum kõikidele eestlastele oli avastagem Eestimaad ja toetagem kohalike ettevõtteid. Uued ajad nõuavad julgeid ideid – toome värske kala paadist Sinuni! 
Tänu vanadele ja uutele sõpradele oleme välja valinud selle suve kõige POP’imad asukohad, mida külastame 4 korda nädalas. Läbime üle Eestimaa ligi 2000km ja  külastame enam kui 40 imearmast asulat ja väikelinna, pakkudes inimestele rikkalikku kala ja mereanni valikut.

Ratastel sortimendis on meil olenevalt hooajast kuni 60 erinevat toodet (jahutatud, marineeritud ja suitsutatud) ning nõudlikumale kliendile on meil lisaks ettetellimis võimalus läbi e-pood mis pakub veelgi rohkem valikut.
Ettetellimust saab teha siit: www.kalamajakas.ee/pood
 
#AvastameEestimaadKalamajakamoodi
#Toetagemväikeettevõtteid
#PaadistSinuni
#KalamajakasRatastel
#Suunamudijad

 ” Kuna päevad on lühemad, siis oleme läinud talvisele graafikule! Palume mõistvat suhtumist kõikidelt  väikelinna elanikelt, kelleni me kahjuks talvisel perioodil ei jõua. Küll aga on plaanis teid külastada taaskord perioodil, kui päevad on pikemad ! “

 

Peatse kohtumiseni,

Teie Kalamajaka meeskond 💚🌍

Kalamajakas Ratastel Kontakt

Aadress: Pilliroo Tee 13a, Pappsaare,Pärnu
E-post: info@kalamajakas.ee
Telefon: +372 56 97 9340