HIDDENFJORD SALMON

Iga detail HiddenFjord lõhes on loodud meie sõpradele nautimiseks. Nagu elus ikka kombeks – pakutakse oma külalistele parimat, mis leidub. See on meid innustav põhimõte!

Sama suure auga toome ka Kalamajakas oma kõikidele sõpradele toidulauale maailma parima ja puhtaima lõhe, mis vetes leidub!

HiddenFjordi maailma kõrgeima klassi lõhe on enam kui 80-aastase kogemuse ja innovaatilise meisterlikkuse tulemus. Esmaklassiline kvaliteet on võimalik ainult tänu erakordsele hoolitsusele ja pidevale täiustamisele lõhe kasvatamises, pakendamises ja tarnimises. HiddenFjordi lõhe füüsikalised omadused tähistavad loodusmaailma perfektsust. Lõhe väljanägemine, kuju, värv ja maitse on täiuslikkuse tasemel.

HiddenFjord lõhele luuakse kõige inimlikumad meetodid, et maksimeerida hooajalist saaki ja vähendada traumeerivat pakkimist, säilitamaks maine maailma parimate lõhetootjatena. HiddenFjord on üles ehitatud mõeldes meie looduskauni keskkonna kaitsmisele.

Täiuslik lõhekeskkond

Metsikud lõhed lahkuvad Euroopa jõgedest ja rändavad Fääri saarte ümbrusesse söötmiskohtadesse, kus nad kasvavad ja kosuvad enne kui suunduvad tagasi Euroopa jõgedesse kudema. Atlandi lõhe on keskkonnaga kohanenud juba tuhandeid aastaid ja seetõttu saab uhkusega öelda, et HiddenFjordi lõhet kasvatatakse tema looduslikult soovitud ümbruses. Iga päevaga parandatakse tavasid ja standardeid, et metsikus looduses kasvatatud lõhe rikastaks toidulauda vajalike valkude, vitamiinide ja mineraalidega. Ilma antibiootikume ja hormoone kasutamata on HiddenFjordi premium lõhe kvaliteedi ja usalduse tunnusmärk.

Keskkonda kaitstes paigutatakse võrgud hoolikalt ja strateegiliselt lainetesse ja vooludesse, et lõhe heaolu maksimeerida ja keskkonnamõju minimeerida. Lõhelt võetakse regulaarselt mõõtmeid, et jälgida nende tervist ja merepõhja keskkonda. Eesmärgiks on võimaldada maailma parimatel lõhedel teha seda, mida nad kõige paremini oskavad – elada õnnelikult ja kasvada üheks parimaks loodusressursiks, mida inimesed üle kogu maailma saavad nautida.

Looduses kasvatatud ja protsessis hellitatud

Lisaks rikkumatule keskkonnale on HiddenFjordi lõhe pakitud erakordse hoole ja õrnusega. Vaid kaks tundi pärast maailma puhtaimas ookeanis ujumist kujuneb lõhest valmistoode. Kogemused ja teadmised annavad õiguse uute tehnoloogiate arendamiseks igas pakkimisprotsessi etapis. Välja on töötatud kõige inimlikum ja mittehäirivam tehnoloogia, tagamaks iga esmaklassilise lõhe tüki täiusliku maitse, rikkaliku värv ja optimaalse välimuse.

HiddenFjord kaubamärgi kõik aspektid esindavad investeeringut, mille eesmärgiks on suurendada lõhe nautlejate lojaalsust ja täiustada nende söögielamusi.
Oleme kindlad, et koos Teiega muudab HiddenFjordi Premium Fääri saarte lõhe Teie elu vaid positiivsemaks ja kvaliteetsemaks.