fbpx

Kalamajaka Kohvik 

Pärnu Kalamajaka Kohvik on Pärnu Vanal Turul asuv kalakohvik, kust leiab mereanniarmastaja ande Peipsist Aasiani ning seda kõike meie peakokka käe all. Kohviku julge lähenemine mereandidele mis ei seisne vaid põnevate ja tunnustatud maitsetes vaid samavõrd ilusas ja huvitavas väljapanekus, on tunnustust leidnud nii siin kui sealpool lahte. Samuti leiavad meelepärase meie menüüst ka taimetoiduarmastajad.

Aprillis taasavatud kohvikul on mahukas suveterass ja kaasaegne ning meeldiv atmosfäär, mida iseloomustab minimalistlikkus ja puhas joon. Meeldiv koht kus nautida hommikusööki päikeselisel pühapäeval, korraldada meeldejääv lõuna sõpradele või romantiline õhtusöök kõige kallimaga.

Avatud: E-R 12-22 R-L 12-23 P 12-21

Kalamajaka Kohvikust

Meie kiindumust värskesse kalasse märkasid esmalt meie sõbrad ja tuttavad. Suur soov neidki igapäevaselt parima merehõbedaga varustada sai vundamendiks Kalamajakale, parima kalavalikuga suunanäitajale. Meie pühendumus on jäänud samaks – lihtsalt sõpru on nüüd palju rohkem. Kus iganes sa meid märkad, võid olla kindel maitsvale kõhutäiele.Võtame lahkelt vastu, kuulame soove ning jagame heal meelel oma kogemust parima kala valikul – nagu sõpradele.

MENÜÜ

Kalamajaka Kohviku kontakt

Aadress: Suur-Sepa 18, Pärnu, Vana Turg
E-post: kohvik@kalamajakas.ee
Telefon: +372 5685 4800